Jeśli masz pytania zadzwoń

111111111111111111+48664040619

PŁYTA IZOLACYJNA PIR - do izolacji ścian od wewnątrz

Płyta PIR izolacja ściany zewnętrznej od wewnątrz.png
  • promocja
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 21 dni
Cena brutto: 69,46 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 93,17 zł

69.46
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,46 zł
Cena netto: 56,47 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 75,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56,47 zł
ilość m2

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Docieplenie ścian od wewnątrz

Płyty Izolacyjne PIR są idealnym produktem  do  docieplenia ścian od wewnątrz. Dzięki ich właściwością takich jak: trwałość ( na wilgoć, grzyby, pleśni ) czy niski  współczynnik przewodzenia ciepła, ściana potrzebuje mniejszej grubości materiału izolacyjnego dla uzyskania odpowiednich  parametrów izolacyjno-termicznych. Tym różnią się płyty PIR w porównaniu przy zastosowaniu materiałami takimi jak styropian czy  wełna mineralna.

Dodatkowo brak  mostków termicznych  przyczynia się do zmniejszenia energochłonności  budynku co przełoży się na oszczędności wydatków na energię podczas wieloletniego użytkowania. Najczęściej  stosowane  docieplenia ścian od wewnątrz stosuje  się płytami  PIR o grubości od  40 mm do  100 mm  w zależności od  grubości  izolowanej ściany , a także od tego czy ściana jest działowa czy szczytowa.

Gdzie stosujemy  takie ocieplenia:

W większości budynków ściany  docieplane są od  zewnątrz natomiast  są takie  sytuacje gdzie i takie budynki wymagają  wykonania ocieplenia od wewnątrz  budynku. Docieplanie od wewnątrz wykonywane jest w budynkach już  istniejących, budynkach  starszych, budynkach  zabytkowych  w których  nie ma możliwości ocieplenia budynku  w inny sposób  z  powodu  zachowania  pierwotnej fasady  elewacyjnej,  która np. posiada wartość zabytkową, a także z  uwagi  na nadzór konserwatorski. Ocieplenia ścian od wewnątrz  wykonywane są w budynkach  w zabudowie szeregowej w sytuacji gdzie sąsiedzi  nie wyrażają zgody na  ocieplenie na części budynku. Takiego  ocieplenia mogą wymagać domy wielomieszkaniowe , w których  mamy tylko prawo do  części  takiego  budynku, a współwłaściciele , współlokatorzy budynku  nie wyrażają zgody na  wykonanie prac  dociepleniowych.

Jeśli macie Państwo wątpliwości przy doborze grubości izolacji zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Handlowym. Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza poniżej, nasz handlowiec przygotuje dla Państwa atrakcyjną i pełną ofertę w ciągu 30 minut. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 23:00.

,Administratorem Państwa danych osobowych jest JTB INVEST SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (NIP 6222836297). Podane przez Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi. Podanie Danych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania kontaktu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w naszej polityce prywatności.”

Przykład  izolacji  ścian od wewnątrz  płytami PIR  

izolacja ścian od wewnątrz płytami PIR

Opis izolacji  ścian  od wewnątrz płytami PIR:

  1. Płyta PIR 
  2. Okładzina  płyty PIR wykonana  z aluminium
  3. Warstwa  gruntująca 
  4. Wykonanie montażu  płytą G-K
  5. Wykonanie warstwy  wykończeniowej

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl